Žijeme svoj sen

Niekedy je potrebné vyskúšať v živote viacero možností bývania aby človek prišiel na to, kam ďalej smerovať. Rodina Nachtmanových zatúžila okolo seba cítiť blízkosť prírody a dostatok priestoru, preto sa rozhodla pre vlastný rodinný dom a splnila si tak svoj sen.

Investori sa rozhodli pre stavbu domu na kľúč, keďže im v danom obore chýbali skúsenosti a tiež stavba svojpomocne by im zabrala mnoho času a síl. Výber dodávateľskej firmy bol dlhý a starostlivý.

Snažili sme sa nájsť spoľahlivú firmu, ktorá nám zariadi všetko, čo je so stavbou spojené, od začiatku do konca. Na internete sme našli Ekonomické stavby s.r.o., ich ponuka hotových projektov a predovšetkým možnosť nechať si projekt upraviť podľa vlastných predstáv a požiadaviek sa nám veľmi páčila."

Klienti si z ponukového katalógu domov vybrali dom František 5. Po zapracovaní požiadaviek klientov na vnútorné usporiadanie domu pracovníci Ekonomických stavieb vybavili stavebné povolenie a potrebnú administratívu.

Až potom nás prekvapilo, koľko razítok bolo potrebné získať a koľko úradov navštíviť. Ušetrili nám skutočne veľa času a vybavovania."

Nachtmanoví si z vlastných zdrojov kúpili stavebný pozemok a samotnú stavbu domu pokryla hypotéka.

Využili sme schopnosť finančného poradcu Ekonomických stavieb, podarilo sa nám získať výrazne nižšie splátky ako nám ponúkali banky, keď sme sa rovnaký produkt snažili vybaviť sami."

Celú stavbu sme nedočkavo sledovali a tešili sa, kedy už bude všetko hotové. Všetky práce prebiehali podľa plánu a okamžite po nasťahovaní sme vedeli, že konečne bývame tak, ako sme chceli. Teraz môžeme povedať, že žijeme svoj sen."

manželia Nachtmanoví