Svedomitý výber stavebnej spoločnosti

Stavba domu na kľúč obnáša pre investora všetko si dobre zvážiť a premyslieť, aby dom zodpovedal jeho predstavám.

Týmto mottom sa riadila aj p. Kadlecová, ktorá sa s rodinou rozhodla pre zmenu bývania. Napriek tomu, že bývali v priestornom byte, vždy túžili po rodinnom dome. Začala teda svoju cestu výberom vhodnej stavebnej firmy.

U nás rozhodovali hlavne referencie. Porovnávali sme ceny domov jednotlivých spoločností a v katalógu Ekonomických stavieb sa nám domy naozaj páčili. Navštívili sme teda pobočku Ekonomických stavieb a dobrý výber sa potvrdil."

Klienti si vybrali dom VIKTORIA, do ktorého boli zakomponované vnútorné dispozície podľa predstáv budúcich majiteľov.

Ako laici sme samozrejme nevedeli, aké zmeny vzhľadom k statike je možné realizovať, preto sme ocenili pomoc odborníkov Ekonomických stavieb. To, že nám Ekonomické stavby vybavili administratívu a stavebné povolenie, nám prišlo vhod. Táto služba bola bezplatná a to bolo pre nás potešujúce."

Financovanie stavby klienti zabezpečili z vlastných zdrojov a tak nič nebránilo plynulej výstavbe domu. Investori navštevovali pravidelne stavenisko a tešili sa z toho, ako dom rastie.

„Ako stavba postupovala, sem tam sme operatívne riešili určité malé, či väčšie zmeny oproti pôvodným plánom. Počas realizácie stavby domu Vás napadajú stále nové myšlienky a nápady, čo vylepšiť."

Po kolaudácii domu sa investori nasťahovali. „V novom dome sme šťastní a sme radi, že sme sa do stavby vlastného domu pustili."

Pani Kadlecová