Vybral som si Ekonomické stavby

Ruch veľkomesta, neustály zhon, dopravné zápchy a žiadne súkromie priviedli nakoniec rodinu z hlavného mesta na myšlienku bývania vo vlastnom dome, kde by vládla pohoda, ticho a kľud.

„Dať si postaviť dom na kľúč bolo pre mňa z časových dôvodov jednoduchšie a pohodlnejšie, aj keď som počítal s tým, že istá časť svojpomocI ma pri úpravách domu a jeho okolia neminie".

Výber stavebnej spoločnosti

„Výber stavebnej firmy bol úplne v mojej kompetencii. Sám som si na internete hľadal referencie o stavebných firmách a čítal ohlasy na kvalitu ich práce. Potom, čo som našiel v novinách inzerát Ekonomických stavieb o novom bývaní a zaujímavých možnostiach financovania, vrátane vybavenia stavebného povolenia zadarmo, som navštívil aj webové stránky spoločnosti a po ich dôkladnom preštudovaní som si hneď dohodol osobné stretnutie "

Projektovanie domu

„Keďže som si najprv nechal zaslať katalóg typových domov Ekonomických stavieb, už pred prvou schôdzkou som mal jasno, ktorý z domčekov bude stáť na mojom pozemku. Vybral som si typ domu Ekonomik N 14 a využil možnosti zmien vnútorných dispozícií domu tak, aby vyhovovali potrebám mojej rodiny. Všetky zmeny som samozrejme konzultoval s odborníkmi z ES ".

Financovanie stavby domu

„Stavba domu bola financovaná preklenovacím úverom od ES a neskôr z hypotekárneho úveru. Oceňujem veľmi ústretový a aktívny prístup k financovaniu stavby zo strany Ekonomických stavieb ".

Výstavba domu

„Stavbu som sledoval po celú dobu jej trvania a navštevoval ju aj mimo plánované kontrolné dni. Dá sa povedať, že som bol na stavbe minimálne raz týždenne ".

V novom dome

„Pustil som sa do stavby pergoly s grilom, aby som mohol tráviť viac času so svojimi blízkymi a rodinou na záhrade svojho domu a nemusel sa spoliehať na počasie".

pán Vacek