Dom od ES – viac priestoru a nezávislosti

„Naše pôvodné bývanie bolo v prenajatom byte malých rozmerov. Naším snom bolo viac priestoru, nezávislosť a hlavne investícia do vlastného bývania ".

Dôvody stavby domu na kľúč

„Stavať svojpomocne bolo pre nás nemysliteľné. Sme časovo veľmi vyťažení a so stavaním nemáme vôbec žiadne skúsenosti. Voľba stavby na kľúč bola pre nás preto logickou voľbou ".

Výber stavebnej spoločnosti

„Kontakt na Ekonomické stavby sme našli na internete. Hlavným aspektom výberu Ekonomických stavieb bolo odporúčanie známeho ".

Výber domu

„V katalógu ES sme objavili dom Samuel 6, ktorý sa podobal našim predstavám, preto sme si ho nakoniec vybrali. Projektant Ekonomických stavieb nám dom dispozične upravil a vyšiel tak v ústrety našim požiadavkám ".

Stavebné povolenie

„Všetka administratíva súvisiaca s vydaním stavebného povolenia bola vybavená za nás a ešte zadarmo. Toto bolo jedným z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre spoluprácu z ES".

Financovanie domu

„Náš dom sme financovali z hypotekárneho úveru a s pomocou finančného programu Ekonomických stavieb".

Výstavba domu

„Vývoj stavby sme mali možnosť pravidelne sledovať. ES organizovali kontrolné dni, ktorých sme sa zúčastnili, a tiež sme na stavbu jazdili sami. Stavbu sme videli minimálne jedenkrát týždenne ".

Život v novom dome

„Naša rodina si život v novom dome veľmi užíva a po starom sa nám určite necnie. Už nemáme potrebu na víkend nikam unikať ".

pani Martina Sirisenová