ES nám vždy vyšli v ústrety

“Pôvodné byvanie bolo v rodinnom dome s rodičmi. Človek má síce u rodičov určité zázemie, ale tiež často musí myslieť na to, že v dome nebýva sám a nemôže sám rozhodovať o zmenách, ktoré sa týkajú domu a záhrady. Priali sme si byť sami a vytvoriť si vlastný domov podľa našich predstáv ".

Dôvody stavby domu na kľúč

„Rozhodli sme sa kvôli nedostatku času. Navyše pracujeme v inom odbore a stavebníctvu nerozumieme. Preto sme výstavbu zadali profesionálnej firme ".

Výber stavebnej spoločnosti

„Kontakt sme našli na internete. Dôvodom výberu spoločnosti ES boli aj dobré referencie, ktoré sme na internete našli. Ďalším dôvodom bola ponúkaná možnosť širokého výberu rôznych typov rodinných domov v katalógu, tiež bola možnosť platby po jednotlivých etapách ".

Spolupráca na projekte domu

„Určitú vlastnú predstavu o rodinnom dome sme mali a radi sme uvítali možnosť drobných stavebných úprav počas vlastnej realizácie. Ako dom rástol, tak sme prichádzali s rôznymi zmenami a Ekonomické stavby nám vždy vyšli v ústrety ".

Financovanie domu

„Vzali sme si na dom aj pozemok hypotéku a využili postupné splácanie ceny domu v závislosti na jednotlivých etapách výstavby".

Výstavba domu

„Stavba domu bola realizovaná aj cez zimné mesiace, čo bolo umožnené použitím súčasných moderných stavebných materiálov, a to umožnilo urýchliť celú výstavbu. Stavbu sme sledovali aj mimo plánované kontrolné dni "

Život v novom dome

„Novo postavený dom je pre nás záväzkom a každý deň sa tešíme z krásneho nového bývania. V budúcnosti sa celkom určite budeme venovať zveľaďovaniu záhrady ".

pani Antonina Žižlavská