Spokojnosť v dome od ES

„Predtým sme tiež bývali v rodinnom dome ale túžba, presťahovať sa bližšie k rodine syna, nás donútila postaviť nový dom".

Výber stavebnej spoločnosti

„Kontakt na Ekonomické stavby sme našli v časopise, kde nás zaujal zaujímavý reklamný inzerát. Požiadali sme si o zaslanie katalógu, kde nás upútali ponúkané služby a programy. Od prvého kontaktu sme boli spokojní aj s prístupom zamestnancov firmy ".

Spolupráca na projekte domu

„Mali sme nejaké svoje predstavy o dome, ale veľa sme sa inšpirovali aj niekoľkými typmi domov z katalógu. Finálny vzhľad a dispozičné riešenie sme prerokovali s rodinnými príslušníkmi. S výberom základných stavebných materiálov sme si nechali poradiť od odborníkov z ES ".

Výstavba domu

„Stavba nášho domu prebiehala v blízkosti bydliska nášho syna, preto on vykonával potrebné kontroly na stavbe. Na stavbe prebiehali pravidelné kontrolné dni a aj mimo nich bolo možné stavbu navštevovať. Výstavba bola veľmi rýchla, trvala približne 6 mesiacov. Jediné, čo sa trochu zdržalo, bola príprava pred vlastnou stavbou, a to vďaka sporom so susedmi, týkajúce sa umiestnenia našej novej stavby. Nakoniec sa všetko vyriešilo posunom domu ".

Život v novom dome

„V novom dome sa nám žije veľmi dobre. Bývame blízko synovej rodiny, čo je pre nás dôležité. Tiež v okolí domu máme všetko potrebné. Obchody, zastávku MHD, atď. Lepšie ako v predchádzajúcom bývaní. Vyhovuje nám aj väčšia záhrada. Práca na záhrade je naším veľkým koníčkom a zároveň príjemným relaxom ".

pan Peter Valenta