V dome od ES sa nám býva dobre

„S manželom sme bývali v paneláku v meste. Obaja sme však vyrastali v rodinných domoch v malých obciach, ťahalo nás to oboch späť na vidiek. Od začiatku nášho vzťahu bola viditeľná túžba po vlastnom domčeku ".

„Stavať dom na kľúč sme s manželom chceli od začiatku. Mali sme už skúsenosť so stavbou RD z detstva, a to keď stavali rodičia. Toto obdobie vo mne zanechalo neblahé stopy – rodičia mali so stavbou veľa starostí, neustále sa hádali, a na deti nemali čas. Toto som už nechcela znova prežívať ."

Výber stavebnej spoločnosti

„Postupne sme obchádzali vzorové domy rôznych spoločností. Vo finále sme mali vybraný trojlístok spoločností, z ktorého Ekonomické stavby vyšli najlepšie. Najväčšie obavy sme mali z vybavenia úveru na stavbu RD, to ES taktiež vybavili za nás. Na prvom stretnutí so zástupcom ES sme rovno spoluprácu potvrdili svojimi podpismi."

Hodnotenie služieb ES

„Stavbu sme ES zadali aj z dôvodov ďalších záruk. Musím vyzdvihnúť profesionalitu manažérky financií. Veľa nám pomohla, kedykoľvek som jej zavolala, dokázala nám poradiť a tiež nás povzbudiť. Dúfam, že aj ES mali s nami dobré skúsenosti."

Výstavba domu

„Stavbu sme sledovali aj mimo plánované stretnutia. Bolo to každý týždeň. Naproti domu bývajú rodičia manžela, zámerne sme ale stavbu nekontrolovali. Ak sa niečo naskytlo, čo stálo za konzultáciu, riešili sme to s manažérom stavby."

V novom dome

„ES nám zasadili krásnu okrasnú Sakuru. Zatiaľ ale na provizórne miesto, až budeme vedieť, ako bude záhrada vyzerať, Sakuru presadíme. Býva sa nám krásne. Nemenila by som. Máme vďaka ES krásny dom a spokojné bývanie ."

manželia Kočioví