Správna voľba – Ekonomické stavby

Každý človek preferuje niečo iné. Niekomu vyhovuje rušnejší život v meste  a niekomu imponuje trochu pokojnejší až idylický život na vidieku.

„Vymeniť okresné mesto za malú dedinku nás prinútila vlastne zhoda niekoľkých okolností. Naše mesto, v ktorom sme prežili veľkú časť života, ponúka len veľmi málo stavebných pozemkov. Väčšinou sú to pozemky svojou rozlohou malé, natesno susediace jeden s druhým v satelitných častiach, prípadne v záplavových oblastiach. Aj ceny sa šplhajú až k desaťnásobku, než tých na vidieku. Preto sme skúsili hľadať pozemok v dedinách blízkych nášmu mestu. Pozemok, ktorý sme tak objavili, nás doslova očaril.  Z jendej strany bol obklopený jabloňovým sadom z druhej  záhradami susedných domov, pritom to nebola žiadna odľahlá samota ".

Výber stavebnej spoločnosti

„Služby ES sme sa rozhodli využiť práve z časových dôvodov. Manžel pracuje ako vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy, zo zahraničia sa vracia zvyčajne len na víkend. Rýchlosť výstavby bola teda jedným z hlavných dôvodov, prečo nestavať svojpomocne. Ekonomické stavby ponúkajú veľa zaujímavých programov, z ktorých si každý vyberie ten pravý. Ďalej nás presvedčila záruka, nemennej ceny stavby, platba po jednotlivých etapách stavby. Výber tejto spoločnosti sa aj časom ukázal ako správny ".

Projektovanie domu

„Pôvodne sme zamýšľali vybrať si typový projekt domu z katalógu. Nechceli sme, aby sa predlžovala príprava výstavby. Ale odborníci z Ekonomických stavieb nám vytvorili projekt podľa nášho vlastného návrhu a našich konkrétnych predstáv. Všetko prebehlo bez obávaného predĺženia prípravných termínov a navyše úplne zadarmo ".

Stavebné povolenie

„Ďalším veľmi príjemným prekvapením zo strany ES bolo práve vybavenie stavebného povolenia. Toto žiadna iná nami zvažovaná stavebná spoločnosť neponúkala. S otvorenou náručou sme túto ponuku prijali ".

Výstavba domu

„Sme viac ako stopercentne presvedčení, že naše rozhodnutie zveriť stavbu do rúk odborníkov bolo správne. Za sedem mesiacov by sme pri stavbe svojpomocne v žiadnom prípade ešte nebývali ".

manželia Fukasoví