Vložená dôvera do Ekonomických stavieb

Najväčším impulzom pre stavbu rodinného domu bolo pre manželov Vlčkových narodenie dcéry. Rozhodli sa pre výmenu malého bytu za priestorný dom so záhradou.

Manželia zvažovali aj možnosť stavby domu svojpomocne. „Stavba svojpomocne by nám trvala 3 – 4 roky. Len vybavenie stavebného povolenia by zabralo rok. Stavebná spoločnosť s kompletnou službou bola pre nás jasná voľba."

Po dôkladnom preštudovaní firmy Ekonomické stavby na internete a osobnej schôdzke bolo rozhodnuté. Asi najdôležitejšia pre nás bola skutočnosť, že Ekonomické stavby pre svojich klientov vybavujú stavebné povolenie a tiež garantujú pevnú cenu stavby."

Klienti si vybrali z katalógu a internetových stránok dom Ekonomik N7 -10. Do projektu boli zapracované úpravy podľa priania investorov. Následne ES vybavili stavebné povolenie a pomohli s vybavením čiastočného hypotekárneho úveru.

Stavba domu sa rozbehla a plynule fungovala. Z ponuky programov sme využili program Mladá rodina. Ten je ideálnym riešením financovania stavby pre mladé páry."

Klienti priebeh stavby sledovali veľmi starostlivo a veľmi sa tešili postupnému rastu domu. Na stavbe sme boli denne a občas sme z nadšenia priložili ruku k dielu. Veľmi sme ocenili prácu manažéra stavby, ktorá na 100 % splnila naše očakávania, možno ich aj ešte prevýšila."

Ďakujeme celému tímu ES."