Radosť krásnou Katkou

Hneď na prvom stretnutí so zástupcami spoločnosti sme vedeli, že sme svojho staviteľa práve našli."

Pokiaľ človek túži po kľude a záhrade, nezostáva mu iné ako opustiť sídlisko a postaviť si vlastný dom.

Keďže sme nemali žiadne skúsenosti v oblasti stavebníctva, stavbu svojpomocne sme okamžite zavrhli. Voľba nechať si postaviť dom na kľúč pre nás bola jasná."

Ďalším logickým krokom pre nás bolo hľadanie vhodnej stavebnej firmy. Keď sme vylúčili drevostavbu, hľadali sme na internete, sledovali reklamy a všímali si inzeráty v novinách a časopisoch. Práve vďaka reklame sme narazili na Ekonomické stavby, s.r.o. , o ktorých sme si vyhľadali dostupné informácie."

Prvé osobné stretnutie so zástupcami spoločnosti rozhodlo o prepojení osudov týchto našich klientov a ES. Poznať osobne budúceho staviteľa je aj v dnešnej modernej dobe na nanahradenie.

Hneď na prvej schôdzke so zástupcami spoločnosti sme vedeli, že sme svojho staviteľa práve našli."

Vyberali sme dom z ponuky katalógu ES a nechali si v projekte urobiť drobné zmeny a náš dom bol na svete, aj keď zatiaľ iba na papieri."

Uvítali sme ústretový prístup pracovníkov ES a rozhodne sa nám páčila možnosť zbaviť sa vybavovania administratívy spojenej so stavebným povolením. Ekonomické stavby za nás všetko vybavili a dokonca bezplatne."

Je skvelé, keď je cesta za vlastným domom priama a bez komplikácií.

Stavbu sme navštevovali v podstate obdeň. Musíme povedať, že sme nemali v ceste žiadne prekážky, čo považujeme tak trochu za malý zázrak."

Ešte nám zostáva záverečná úprava záhrady, ale keď už máte dom podľa svojich predstáv do posledných detailov, nie je čo meniť a riešiť."