Ústretovosť a profesionalita Ekonomických stavieb

Manželia Baborovskí postavili dom v spolupráci s Ekonomickými stavbami v malej dedinke neďaleko hlavného mesta.

Investori boli rozhodnutí realizovať dom so stavebnou spoločnosťou a využiť všetky služby tak, aby sa stavby nijako zvlášť nezúčastňovali. Bývanie v paneláku sa im už nepáčilo a tak prvým krokom bola kúpa pozemku.

Až po tomto prišiel na rad výber stavebnej spoločnosti. Hľadali sme intenzívne asi tri roky, čo sa nám nakoniec vyplatilo. Našli sme spoločnosť Ekonomické stavby, s.r.o. , s ktorou sme v príprave aj pri realizácii našej stavby boli spokojní."

Na klientov zapôsobila profesionalita pracovníkov ES a široký výber typových domov, z ktorého si klienti jeden dom vybrali a po zakomponovaní vlastných predstáv s pomocou odborníkov z Ekonomických stavieb bolo finálne riešenie domu naprojektované. Po vybavení stavebného povolenia a potrebnej administratívy už nič nebránilo zahájeniu samotnej stavby.

Celá spolupráca s pracovníkmi Ekonomických stavieb sa niesla v duchu vzácnej zhody. Radi sme sa podieľali na plánovaní detailného rozpočtu a mali sme veľmi dobrý pocit z toho, že presne vieme ako a z čoho bude náš dom postavený. Boli sme radi, že sme mali možnosť vidieť prácu toľkých odborníkov. Vďaka ústretovosti všetkých zúčastnených sme tak mohli preniknúť do problematiky jednotlivých etáp stavby a prispieť aj svojim názorom k riešeniu jednotlivých dielčich detailov stavby."

Po nasťahovaní klienti pociťovali mierny nezvyk z nového bývania.

Boli sme zvyknutí na malý priestor a menšie pohodlie a zrazu sme okolo seba mali toľko miesta pre mnoho vecí. K tomu pokoj od susedov, bez ruchu ulice…. Musíme ale priznať, že na takýto komfort sa zvyká rýchlo. Dnes už máme pocit, akoby sme tu boli už roky a je to veľmi príjemné."

Manželia Baborovskí