Radosť priestorným domom

Manželia Špičkoví oslovili spoločnosť Ekonomické stavby s.r.o., aby im pomohla zrealizovať ich sen, vlastný rodinný dom.

Pre rozrastajúcu sa mladú rodinu bolo už pôvodné bývanie 1+1 stále tesnejšie. Túžili po priestornejšom bývaní a východisko videli v stavbe domu na kľúč.

Na úplnom začiatku sme si vytipovali niektoré firmy na internete, prezerali sme si katalógy a informácie sme získavali aj od známych. Ekonomické stavby u nás vyhrali, pretože sme chceli renomovanú firmu, za ktorou stojí kvalita a množstvo postavených domov. Presvedčila nás ponuka programov, starostlivosť o klienta a flexibilita firmy."

Pri výbere domu klienti zohľadnili veľkosť pozemku a potrebné vnútorné dispozície domu. Vybrali si dom Ekonomik N14, do ktorého boli zakomponované požiadavky investorov. Po dokončení projektu zamestnanci ES zabezpečili vybavenie stavebného povolenia. „Služba vybavenia stavebného povolenia nás nadchla, jednak preto, že máme málo času a tiež preto, že neradi beháme na úradoch."

Financovanie stavby bolo zabezpečené z hypotekárneho úveru. Stavba domu plynule pokračovala ainvestori pravidelne navštevovali stavenisko. „Stavbu sme sledovali a kontrolovali aj mimo plánované odovzdávania, priemerne sme tam chodili 4 x týždenne. S priebehom prác sme boli spokojní aj preto, že každá naša pripomienka bola okamžite riešená. Veď nakoniec nič nie je bez problémov a dôležité je, že konečný výsledok nás nadchol a sme bez výhrad spokojní."

Nový dom nám priniesol priestor, pocit šťastia a pohody, ale k tomu aj neustálu činnosť, teraz máme pred sebou úpravu okolia aj domu."

manželia Špičkoví