V dome od ES si užívame každý deň

“Pojem “plný dom” v mnohých z nás vzbudzuje pocit stiesnenosti. Šesť členná rodina pána Novotného tento pocit poznala z malého bytu a takýto život začal byť postupne neúnosný. Všetko sa zmenilo keď sa rozhodli, že si postavia rodinný dom. "

Dôvod stavby domu na kľúč

„Jednoznačne sme sa zhodli na tom, že pre nás stavba svojpomocne nemá zmysel a že by to zabralo veľmi veľa času, množstvo starostí a námahy."

Výber domu a stavebnej spoločnosti

„Kúpili sme pozemok za výhodnú cenu a okamžite sme začali hľadať firmy ktoré stavajú rodinné domy na kľúč. To nás nakoniec priviedlo až k Ekonomickým stavbám. "

Financovanie stavby

„Bez hypotéky by to určite nešlo. Manažérka financií nás oboznámila s možnosťami financovania. Následne sme túto činnosť prenechali ES. Nakoniec sa podarilo zariadiť hypotéku, ktorá pokryla celú stavbu domu. "

Výstavba domu

„Postupovalo sa podľa projektu, nerobili sme žiadne väčšie úpravy. Keď sa vyskytol nejaký problém, náš Manažér stavby spoločne so staviteľom vždy našli riešenie a to bolo najdôležitejšie. Výsledkom je dnes naše krásne bývanie. "

Život v novom dome

„Dalo by sa povedať, že sú to pocity šťastia. Nič by sme nemenili. Dom nám poskytol pokoj a dostatok priestoru pre všetkých členov rodiny. Užívame si tu každý deň. "

pán Novotný