Dom od ES – je to jednoducho super

“Bývali sme v byte, ale bývanie nebolo príjemné kvôli zlým susedom. To nás viedlo k rozhodnutiu to zmeniť, aby sme mali kľud a pohodu. Zvolili sme stavbu vlastného rodinného domu a tým si splnili náš veľký sen. "

Dôvod stavby domu na kľúč

„Na stavbu svojpomocne by sme nemali dostatok času a skúseností. Nie sme pre to veľmi vhodné typy ľudí a máme radi svoju pohodu. Stavba domu na klúč bola pre nás jediná možná voľba. "

Výber domu a stavebnej spoločnosti

„Hľadali sme na internete firmu, ktorá stavia domy na klúč. ES nás zaujali na prvý pohľad svojou ponukou. Páčili sa nám ponúkané domy a množstvo programov. "

Vybavenie stavebného povolenia

„Uvítali sme túto ponuku, ušetrilo nám to veľa času a peňazí. Na vybavovanie by sme nemali trpezlivosť. "

Financovanie stavby

„Pre stavbu domu sme využili program Nulová hotovosť. Nemali sme žiadne vlastné finančné prostriedky. Tento program bol pre nás najvýhodnejšií. Dom sme celý riešili  hypotekárnym úverom. Vďaka financovaniu cez ES sme získali veľmi nízku úrokovú sadzbu. "

Výstavba domu

„Stavba domu išla celkom rýchlo. Medzi tým sme nemuseli riešiť vôbec nič. Všetky práce prebehli úplne v poriadku a v danom termíne. Všetko sme samozrejme sledovali, na stavbe sme boli prakticky každý druhý deň. "

Život v novom dome

„V novom dome sa nám žije veľmi dobre. Zamilovali sme si ho. Užívame si tu pohodu a pokoj. Sme veľmi spokojní a nič by sme nemenili. Je to jednoducho super. "

pani Martina Šulcová