Ústretovosť   ES

“Bývanie meníme preto, že si chceme polepšiť. Život v rodinnom dome ponúka oproti bytu mnoho nesporných výhod, predovšetkým žiadané súkromie, dostatok priestoru a záhradu."

Výber stavebnej spoločnosti

„Rozhodne sa nám páčila výška mesačnej splátky úveru na stavbu na kľúč od Ekonomických stavieb, neprevyšovala totiž náš mesačný nájom v byte. Navyše sme si chceli ušetriť čas pri vybavovaní zložitej administratívy a rokovania s úradmi, s čím je príprava stavby vždy spojená. ES totiž všetky tieto záležitosti vybavili za nás ".

Výber domu

„Mali sme v hlave špecifické rozmery a dispozície, aký by mal byť dom, o konkrétny vzhľad nám išlo až v druhom rade. Zo širokej ponuky typových projektov uvedených v katalógu ES sme si potom vybrali ten pre nás najvhodnejší a nechali sme v ňom ešte urobiť čiastkové úpravy “.

Výstavba domu

„Využili sme kombináciu dvoch spôsobov výstavby domu. Niekoľko etáp stavby kompletne zabezpečila spoločnosť Ekonomické stavby s.r.o. a zvyšok domu sme si už dokončili sami. Chodili sme stavbu kontrolovať. Nie je nič príjemnejšie ako sledovať, ako Vám rastie nové bývanie a tešiť sa, až ho začnete využívať ".

V novom dome

„Je príjemné mať dostatok priestoru pre relax i prácu. Momentálne sa chystáme postaviť nejaké parkovisko pre auto a o ďalšie plány iste nebude núdza ".

manželia Bíbroví