Radosť   zo služieb od Ekonomických stavieb

Postaviť vlastný dom je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a celoživotnou investíciou. Niet teda divu, že aj manželia Šlepsoví dôkladne zvažovali, ktorá stavebná spoločnosť im postaví dom. Skúsenosti a profesionalita rozhodli jednoznačne o Ekonomických stavbách.

„Ako mladí manželia sme bývali v malom byte, ale chceli sme si založiť rodinu a tak sme uvažovali nad vlastným a samozrejme väčším bývaním. Nechceli sme začať bez peňazí, takže chvíľu trvalo, než sa nám podarilo niečo našetriť ".

Výber stavebnej spoločnosti

„Prvoradé pre nás boli referencie jednotlivých spoločností a tiež počet už postavených domov. Chceli sme firmu, ktorá je už na našom trhu zabehnutá a má dostatok skúseností. Nebolo to nič jednoduché a niekedy sme si už mysleli, že to vzdáme. Túžba po vlastnom dome bola ale silnejšia a nakoniec sa naša vytrvalosť vyplatila ".

Služby od ES

„ES nás zaujali na prvý pohľad. Ponúkali všetko, čo sme od stavebnej spoločnosti očakávali. Vybavenie všetkej dokumentácie, rýchle bývanie za rozumnú cenu a ďalšie záruky – tomu sme nemohli odolať ".

Financovanie domu

„Od odborníkov Ekonomických stavieb sme si nechali poradiť, ako vhodne stavbu zafinancovať, aby to pre nás bolo najprijateľnejšie. Mali sme pripravenú základnú hotovosť a ďalšie peniaze sme čerpali z hypotéky. Využili sme program „Mladá rodina“ a ES na nám dokonca vybavili aj hypotekárny úver ".

V novom dome

„Prvoradé pre nás je oplotenie pozemku a tiež úprava záhrady okolo domu. Na všetky tieto práce sa už tešíme. Sú to pre nás také čerešničky na torte ".

manželia Šlepsoví