Stavba domu bez nasporených financií

Dá sa dom postaviť aj bez nasporených peňazí? S Ekonomickými stavbami áno. Vďaka výhodnému programu Nulová hotovosť môžete začať stavať aj vy.

Každý človek sa nachádza v inej životnej situácií a každý potrebuje svoje individuálne riešenie. Ekonomické stavby za roky svojho pôsobenia na trhu a získavania skúseností s financovaním stavieb, dotiahli svoje finančné programy takmer do dokonalosti. Dnes vie vďaka nim postaviť dom aj mladá rodina bez nasporených peňazí a bez pozemku.

Svoje o tom vedia manželia Mündeloví.

Ako ste sa dozvedeli o firme Ekonomické stavby?

“Zvažovali sme kúpu alebo výstavbu domu, no nemali sme nasporené žiadne peniaze. Bol to náš vzdialený sen, až pokým sme na Facebooku neobjavili ponuku Ekonomických stavieb, ponúkajúcu splatenie domu formou nájmu a program Nulová hotovosť. Začali sme si o firme zisťovať viac a dohodli sme si osobné stretnutie. Svojou profesionalitou si získali našu dôveru na prvý krát.”

Vedeli ste presne čo chcete, alebo ste si nechali poradiť?

“Ponuku ES sme mali preštudovanú. Vedeli sme, čo by bolo pre nás možno najlepšie, ale so všetkým sme si nechali poradiť od Ekonomických stavieb, ktoré garantujú najnižšie dosiahnuteľné splátky a možnosť nulovej vstupnej investície. Konzultovali sme s nimi aj výber stavebných materiálov.”

Dnes mnoho rodín zvažuje drevodom. Aj vy ste premýšľali nad stavbou drevodomu?

“Zo začiatku áno, nejaký čas sme váhali, či bude pre nás lepším riešením drevodom, alebo murovaný dom. Rozhodli sme sa však pre klasiku a pre nás väčšiu istotu – murovaný dom. Dali sme si ho postaviť na kľúč.”

Nelákalo vás priložiť ruku k dielu a podielať sa na stavbe vášho domu?

“So stavbou domu nemáme žiadne skúsenosti a tak sme sme všetko nechali na profesionálov. Tešili sme sa najviac na zariaďovanie interiéru. Tu sme si prišli na svoje.”

Ako sa vám v novom dome býva?

“Užívame si svoju záhradu, jazierko plné rýb, ticho a nádherný pohľad na krajinu. Na svojom novom bývaní by sme naozaj nič nemenili. Čaká nás ešte zveľadenie záhrady, no na túto činnosť sa tešíme. Záhrada je našim najobľúbenejším miestom.”

manželia Mündeloví