Spokojnosť so správnou voľbou

Bol čas, kedy by som si ani nepomyslel, že raz budem bývať s rodinou v krásnom dome."

O zmene bývania sme začali uvažovať v čase, keď nám náš byt začal byť trochu tesný. Bývali sme v panelákovom byte 2 +1 a to s dvoma deťmi a so psom. Ako deti rástli, potrebovali sme stále viac miesta. Musím priznať, že sme si mysleli, že nájsť firmu, ktorá zabezpečí kompletný servis vo všetkých smeroch, bude ľahké. Opak bol ale pravdou.

Keď sme objavili Ekonomické stavby, zrazu bolo všetko inak. Bolo to ako blesk z čistého neba. Nechcelo sa nám veriť, že sme konečne našli to, čo sme tak dlho hľadali. Veľmi lákavá ponuka domov a široké spektrum rôznych služieb, ktoré so stavbou súvisia, nás doslova uchvátila. Stačila nám potom jedna osobná schôdzka so zástupcom Ekonomických stavieb a vedeli sme, že sa naše hľadanie oplatilo.

Po tejto schôdzke to už prebehalo rýchlo. Oboznámili sme sa s ponukou služieb a vybrali sme si, čo sme chceli radi využiť. Potom prišiel na rad projekt. Dom sme si vybrali z katalógu, najviac sa nám páčila Stela 4. Nasledovalo vybavenie administratívy, čo sme z väčšej časti prenechali na odborníkov v Ekonomických stavbách. Práve vybavenie administratívy nás presvedčilo, keď sme si ES vybrali, takže sme sa tešili, keď budeme môcť využiť túto službu.

Projekt nám vyhovoval natoľko, že sme vôbec nemali potrebu na ňom čokoľvek meniť. Zostalo to tak až do konca stavby. Vôbec sme do projektu nezasahovali ani počas realizácie domu. Bola to proste vzácna zhoda našich predstáv s typovým projektom.

Máme krásny dom, na ktorý sme hneď na začiatku ukázali prstom v katalógu a teraz nám stojí na záhrade presne tak, ako sme si predstavovali. Možno je škoda, že sme sa nerozhodli ho postaviť skôr. Mohli by sme si o niečo dlhšie užívať spokojný život vo svojom.

Je nám tu príjemne. Je to až neuveriteľné, ale nič by sme s odstupom času nechceli meniť."

Manželia Dubskí