Služby ES – prinášajú radosť klientom.

Rozhodovali sme sa medzi vlastným domom a bytom v novostavbe. Mali sme jasnú predstavu o veľkosti obytného priestoru, no pri porovnaní ceny novostavby bytu a domu, sme zistili, že sú cenovo takmer na rovnakej úrovni. Uprednostnili sme teda väčšie pohodlie a súkromie, ktoré ponúka vlastný dom."

V dobe, keď manželia Vít a Markéta plánovali výstavbu domu, mali obavu, že sa im nepodarí skĺbiť všetky svoje požiadavky tak, aby to finančne zvládli aj pri svojich predstavách o kvalitnom bývaní. ES našli riešenie, ako mladým manželom vyhovieť.

Manželia preto začali vyhľadávať informácie o jednotlivých stavebných spoločnostiach, ktoré by im zrealizovali vysnívaný dom na kľúč.

Bolo to hlavne o prístupe a ponuke služieb staviteľov. Navšívili sme mnoho firiem aj takých, ktoré sa zaoberajú drevostavbami. Najpríjemnejšiu a z nášho pohľadu vysoko profesionálnu schôdzku sme absolvovali v Ekonomických stavbách. To nám pomohlo pri konečnom rozhodovaní a bolo nám jasné, že budeme stavať práve s ES."

Investori si prezreli katalóg ponúkaných domov a služieb a keďže nemali jasnú predstavu o veľkosti domu a cene, ich voľbou bol dom Ekonomik N7. Vybavenie stavebného povolenia a akejkoľvek papierovej agendy bolo príjemným bonusom pre klientov.

Dosť nás to prekvapilo a veľmi radi sme túto službu využili. Celkovo bolo príjemné, vyhnúť sa vybavovaniu po úradoch, čo považujeme za menej príjemnú stránku celej stavby. Tiež sme ocenili pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru, ktorý sme si na stavbu museli dohodnúť."

Vzápätí bola zahájená stavba domu a klienti navštevovali stavenisko veľmi často. Rast domu a kvalita prevedených prác pre nich bola ozajstným zážitkom.

Aj keď sme mali dom navštevovať v čase odovzdávania jednotlivých etáp, mali sme potrebu ho kontrolovať častejšie. Popravde povedané dom sme navštevovali denne. Svojim spôsobom nás napĺňalo pozorovanie ako dom rastie a stále viac sa približuje našim predstavám."

Máme krásny dom a radi by sme mu dotvorili okolie, aké si zaslúži. Čaká nás teda mnoho práce a terénnych úprav na záhrade. Vieme, že to bude fyzicky náročné, no veľmi sa na to tešíme a veríme, že výsledok bude stáť za to."

Manželia Petrášoví