Široká ponuka služieb od ES

„Bývali sme v byte 2 + 1. Tento byt bol vhodný pre dvojčlennú rodinu, ale nie viac. Hlavné dôvody, ktoré nás priviedli k rozhodnutiu mať vlastný dom, boli rozšírenie rodiny, príroda, cyklotrasy, bezpečnosť a v neposlednom rade bezproblémové dochádzanie do práce."

Dôvod výstavby domu na kľúč

„Dom na kľúč pre nás bola jediná možnosť. Nie sme špecialisti v oblasti stavebníctva a  sme časovo dosť vyťažení. Stavať svojpomocne = riskovať nekvalitu, rozhodli sme sa zarobiť peniaze a platiť za kvalitnú prácu. Tiež sme si užili myšlienku prísť k hotovému. Napriek tomu, že sme si vybrali dom na kľúč, niektoré veci sme si zrealizovali sami. "

Výber stavebnej firmy

„Využili sme dostupné zdroje. Hľadali sme na internete stavebné firmy, rôzne referencie, porovnávali ponuky atď. Kontaktovali sme ES na internete. Ich ponuka nás fascinovala. Nakoniec sme sa rozhodovali medzi tromi spoločnosťami, ale dokonalá komunikácia, ochota a okamžitá príležitosť hovoriť s klientmi, ktorí už postavili, nás presvedčila, koho si vyberieme. Pre ES toho bolo viac  –  široké spektrum služieb a programov,  aj zaujímavé možnosti financovania. Tie sme ale nakoniec nevyužili ".

Vykonávanie stavebných povolení od ES

„Pre nás by vybavovanie administratívy bolo komplikované z hľadiska času i organizácie, najmä v zamestnaní. Samozrejme, táto služba nás potešila, ale myslíme si, že by to malo byť absolútnym štandardom. "

Výstavba domu

„Stavbu sme pravidelne sledovali aj s našim stavebným dozorom."

Život v novom domove

„Žije sa nám tu veľmi dobre. Všetci tu našli svoj domov. Rýchlo sme sa zabývali  a nechceli by sme sa vrátiť do pôvodného bývania. Máme záhradu pre deti a pre nás, rovnako ako záhradu pre zvieratá. Máme ešte veľa plánov, ako napríklad terasu, skleník, záhradný dom a zimnú záhradu. Tešíme sa na to. Nechceli by sme nič meniť. "

Pani Monika Kiszová