Dom od ES – život ako rozprávka

“ Najskôr sme mali malú záhradu s chalupou a občas sme tam prespali. Veľmi sa nám to páčilo  a tak sme sa rozhodli kúpiť  si pozemok so záhradou. Spočiatku nebolo dostatok peňazí (mali sme malé úvery), ale manželka si našla dobre platenú prácu a to nám pomohlo naplniť náš sen. "

Rozhodnutie pre stavbu na kľúč

„Nechceli sme stavať svojpomocne. Pre firmu je jednoduchšie vybaviť k stavbe všetku  administratívu, trvá to menej času ako stavať svojpomocne. Bola to pre nás zaujímavá myšlienka, že sa nemusíme o nič starať a prísť k hotovému. "

Výber domu a stavebnej firmy

„Nemali sme žiadnu predstavu o stavebnej spoločnosti. Hľadali sme na internete. Na začiatku sme rozmýšľali aj nad možnosťou dreveného domu. Po zvážení všetkých pre a proti, po pohľade na niekoľko katalógov a porovnaní finančných nárokov každej technológie sme si vybrali murovaný dom. Ekonomické stavby sme našli náhodou náhodou v časopise. Páčili sa nám služby a programy, ktoré spoločnosť ponúkala. "

Vybavenie stavebného povolenia od ES

„Máme veľmi zlé skúsenosti s úradmi. Sme veľmi zaneprázdnení časovo a preto sme uvítali možnosť, že Ekonomické stavby vybavili všetko za nás."

Výstavba domu

„Stavba domu bola rýchla. Prvý krok firmy trval asi mesiac a potom sme okamžite začali čerpať hypotekárny úver. Stavbu domu sme mali možnosť sledovať nepretržite nad rámec plánovaných kontrolných dní. Aj napriek občasnému nepriaznivému počasiu všetko prebiehalo v poriadku. "

Život v novom domove

„V našom novom dome sme veľmi spokojní. Vďaka ES žijeme ako v rozprávke. Bol to náš sen, ktorý sme dosiahli. Naše deti majú každý svoju izbu a my si so ženou môžeme vychutnávať posedenie v obývacej izbe vedľa horiaceho krbu … ".

pán Pavol Riha