Radosť zo súladu s prírodou

Veľkým snom investorov bol krásny dom s priestornou záhradou, kde budú môcť chovať zvieratá a žiť tak trochu viac v súlade s prírodou.

„Pri bližšom zoznámení sa zo situáciou stavebných firiem sa nám najviac zapáčila spoločnosť Ekonomické stavby. Dôležité pre nás bolo, že je to forma s pevným miestom na trhu. V neposlednej rade to bolo veľmi ústretové a milé jednanie zástupcov ES."

 „Financovanie domu sme hradili z vlastných zdrojov a s využitím hypotéky. Bolo príjemné, že nám odborníci v Ekonomických stavbách poradili a vysvetlili, aký typ hypotéky a v ktorej banke bude pre nás najvýhodnejší. Ubudla nám tak ďalšia starosť so zdĺhavým zháňaním informácií v jednotlivých bankách."

Samotná stavba domu bola realizovaná na pozemku, kde investori bývali.

„Mali sme všetko ako na dlani a mohli sme pekne pozorovať, ako nám dom rastie pred očami. Malo to veľkú výhodu v tom, že sme prípadné drobné nejasnosti mohli riešiť okamžite. Manažér stavby bol dôsledný k našim prosbám a všetko sme vždy vyriešili k našej spokojnosti. S dokončeným domom aj termínom dokončenia sme boli maximálne spokojní.“

Manželia Valíčkoví