Radosť skutočným životom

“Neľutujeme ani jediný okamih, keď sme odišli z rušného mesta do tichej prírody. Práce máme stále dosť, ale konečne žijeme život a nepozeráme sa naň v televízii v panelákovom byte.

Výber stavebnej spoločnosti bol pre klientov kľúčovým momentom, pretože požadovali kompletný servis a predovšetkým profesionalitu. Potom, čo získali informácie z internetu a z časopisov o bývaní rozhodli sa požiadať o zaslanie katalógu domov.

„Ponuka služieb Ekonomických stavieb nás natoľko nadchla, že sme si hneď dohodli schôdzku. Po jednaní priamo s p. riaditeľom sme domov odchádzali ako vo sne. Všetky záruky, istoty, pomoc pri financovaní i kompletný servis na stavbe sa nám zdali neuveriteľné.

O nových klientov sa začal starať tím Ekonomických stavieb a manželia si nakoniec vybrali dom Petra, v projekte ktorého urobili niekoľko nepatrných zmien. Vybavenie stavebného povolenia spoločne s projektom, vybavenie nutnej administratívy a zostava rozpočtu –  všetko si k veľkej spokojnosti klientov vzal na svoje plecia tím ES.

Po zabezpečení financovania výstavby domu boli zahájené práce na stavbe.

Mali sme stavbu každý víkend pod drobnohľadom. Nemali sme problém nájsť si čas na prebratie jednotlivých etáp aj cez všedný deň. Čím viac sa približoval záver stavby, tým viac sa v nás stupňovalo vzrušenie z blížiaceho sa nasťahovania. Neľutujeme ani jediného okamihu, kedy sme odišli z rušného mesta do tichej prírody. Práce máme stále dosť, ale konečne žijeme život a nepozeráme sa naň v televízii v panelákovom byte.

manželia Nemcoví