Radosť z vytúženého domu

Všetky dojmy a pozitívne pocity prichádzajú až oveľa neskôr, keď už vo svojom domčeku bývate, sedíte na záhrade a pozorujete dielo, na ktorého vzniku ste sa podieľali. A vtedy môžete obdivne a s istotou povedať tak toto by som sám naozaj nedokázal“.

Manželia Ružičkoví sa vydali na cestu za vlastným bývaním. Bývanie v panelákovom byte im komplikovalo život, každodenný hluk im už bol nepríjemný. Klienti vlastnili stavebný pozemok v peknej lokalite za Prahou, ale jeho príprava na stavbu im zabrala veľa času a financií. Keďže stavbu domu svojpomocne vzhľadom k časovej náročnosti zamietli, hľadali firmu, ktorá im zrealizuje dom na kľúč.

„Hľadali sme predovšetkým profesionalitu a dôveryhodnosť. Prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby, ktorú sme videli v rôznych časopisoch na mňa pôsobila veľmi profesionálne a sebavedome. Osobná schôdzka s ich pracovníkmi ma potom dostatočne presvedčila, že sme našli firmu, ktorej zveríme stavbu nášho domu, že je tá pravá „.

Investori už pred schôdzkou mali jasnú predstavu o podobe svojho domu, ktorý si vybrali z katalógu. Všetky administratívne úkony spojené s vybavením stavebného povolenia potom klienti radi prenechali na pracovníkov Ekonomických stavieb. A tak mohla byť zahájená samotná stavba rodinného domu.

Realizácia stavby domu a jeho finalizácie je dosť náročné obdobie  plné stresu. Všetky dojmy a pozitívne pocity prichádzajú až oveľa neskôr, keď už vo svojom domčeku bývate, sedíte na záhrade a pozorujete dielo, na ktorého vzniku ste sa podieľali. A vtedy môžete obdivne a s istotou povedať „tak toto by som sám naozaj nedokázal.”