Útulný domov

„Svoju úlohu tiež zohral fakt, že manažér projektu, s ktorým sme jednali, bol veľký sympaťák a spolupráca s ním nás bavila..” 

Pán Ladislav so svojou manželkou nebrali výstavbu nového domu dramaticky. Vďaka životným istotám a rodinnému zázemiu prežívali výstavbu domu s ľahkosťou a skvelou náladou.

Manželia bývali celý život s rodinou vo veľkom dome, ale po tom, čo sa dospelé deti osamostatnili a odsťahovali sa s vlastnými rodinami inam, zrazu zostali sami. Pripadalo im, že sú v tom veľkom dome ako stratení. Zrazu mali pocit, že je pre nich rodinný dom akýsi priveľký.

„Už sme si na tak veľké dielo vo vlastnej réžii jednoducho netrúfli. Nemáme dvadsať  rokov a asi by to pre nás bolo dosť náročné. Navyše sa nedokážeme zorientovať  v moderných technológiách a postupoch, takže pre nás bolo príjemnejšie si na všetko najať firmu a so záujmom sledovať, ako dom rastie „.

Náš prvý kontakt so spoločnosťou Ekonomické stavby bol vďaka reklame v časopise. Tak sme si povedali, že to skúsime. Po telefonáte  nasledovala prvá schôdzka, potom druhá a tretia a bolo rozhodnuté. Dozvedeli sme sa všetko o chode stavby, o zárukách, ktoré budeme mať a to nás zaujalo natoľko, že sme pristúpili k podpísaniu zmluvy. Svoju úlohu tiež zohral fakt, že manažér projektu, s ktorým sme rokovali, bol veľký sympaťák a spolupráca s ním nás bavila”.

A tak začala spolupráca pri výbere typového projektu a poradenská činnosť ohľadom materiálov, technológií a situovania domu na pozemku. Nakoniec zvíťazil dom Ekonomik N7.

„Stavať sa začalo v podstate okamžite po obdržaní stavebného povolania.. Jediné , na čo sme museli chvíľu čakať , bolo zhotovenie elektrickej prípojky na stavenisko . Vzhľadom k tomu, že sme si na stavbu nemuseli vziať žiadnu hypotéku , hradili sme všetko z vlastných zdrojov, ušetrili sme si tak rokovania s bankami či čakanie na peniaze z úveru .Všetko teda prebiehalo veľmi rýchlo a onedlho stála na pozemku hrubá stavba . Potom prišla tá veľmi očakávaná chvíľa , kedy sme sa zapojili pri výbere obkladov do kúpeľne, dlažieb, podláh a dverí . Bolo veľmi príjemné si niečo vybrať a za pár dní to vidieť v reáli . Oveľa viac sme sa potom tešili na okamih, kedy sa nasťahujeme “ .

Dom Ekonomik sa stal príjemným a útulným domovom, ktorý splnil všetky nároky na priestor, pohodlie a spokojný život .

„Je to tu veľmi príjemné. Veľmi sa nám páči, že môžeme z obývačky vyjsť rovno na terasu, pri ktorej si manželka vysadila krásnu skalku. Náš štvornohý miláčik zase miluje miestečko pri piecke, kde rád leží, keď sa v nej kúri. Aj my si užívame útulného priestoru. Sme tu naozaj spokojní. Len keby nám ešte dlho vydržalo zdravie, aby sme sa mohli venovať všetkým povinnostiam, ktoré bývanie v dome prináša ” .