Radosť z priestorného bungalovu a kompletné služby od ES

Bývanie v nájomnom byte je jednou z možností ako bývať. V určitom veku sa človek začína zamýšľať nad tým, že má na viac ako mesačne investovať do niečoho, čo mu nikdy nebude patriť. Podobne začali uvažovať aj manželia Krausoví, ktorí začali túžiť po vlastnom, pokojnejšom bývaní so záhradou a terasou.

Investori chceli stavbu svojho domu zveriť zabehnutej firme, ktorá nie je na trhu žiadnym „nováčikom" a má skúsenosti.

Hľadali sme predovšetkým na internete, tam sme našli aj spoločnosť Ekonomické stavby s.r.o., o ktorej sme si zohnali všetky dostupné informácie a rozhodli sme sa ich kontaktovať."

Na prvú schôdzku klienti prišli s jasnou predstavou realizovať dom podľa individuálneho návrhu, aby ich nové bývanie plne vyhovovalo ich predstavám a potrebám. Projektovanie priestorného bungalovu išlo rýchlo a klienti spoločne s projektantom riešili vhodné stavebné materiály. Po získaní stavebného povolenia, zostavenia položkového rozpočtu a zabezpečení financovania prišla na rad samotná stavba domu.

Stavbu som navštevoval zhruba dvakrát do týždňa, čo mi umožňovalo byť v kontakte so stavbyvedúcim a operatívne tak riešiť prípadné zmeny, napríklad v použití materiálov. Musím povedať, že som čas od prvého zakopnutia do zeme až po dokončenie domu intenzívne prežíval."

Po nasťahovaní sa do nového domu si začali klienti užívať priestorné moderné bývanie a uvedomili si veľké výhody spolupráce s Ekonomickými stavbami.

Asi ako každý nemáme v láske „behanie po úradoch" a tak sme uvítali vybavenie stavebného povolenia bezplatne. Keď sa pozrieme späť, sme radi, že sa nám vždy poradilo vyriešiť problémy, ktoré na stavbe prirodzene vznikajú k obojstrannej spokojnosti."

Manželia Krausoví