Radosť z dvojgeneračného domu

Viacgeneračná rodina potrebuje k svojmu životu aj zodpovedajúci priestor, ktorý im byt v panelákovom dome len ťažko poskytne. Manželia Kvašoví vždy túžili po rodinnom dome.

Klienti sa rozhodli pre stavbu na kľúč so spoločnosťou Ekonomické stavby, s.r.o. .

Zahájili sme jednanie s firmou Ekonomické stavby, s.r.o. a to hlavne pre komplexnosť ponúkaných služieb a ponuku v podstate doživotnej starostlivosti o dom vrátane finančného poradenstva. Presvedčili nás aj referencie od bývalých klientov a možnosť nechať si bezplatne vybaviť potrebné povolenia. Hneď od začiatku sme zo všetkého mali dobrý pocit. Absolvovali sme niekoľko osobných stretnutí s pracovníkmi firmy a ich profesionalita, dochvíľnosť, úplnosť podávaných informácií a vysoká odbornosť nás uistili, že sme si na tak veľký projekt vybrali tých správnych ľudí."

Z katalógovej ponuky typových domov si klienti žiadny dom nevybrali a tak sa po porade s pracovníkmi ES investori rozhodli, že spoločnými silami bude naprojektovaný individuálny dom, ktorý bude presne na mieru zodpovedať požiadavkám a možnostiam klientov. Po dokončení projektovej dokumentácie, zostavení položkového rozpočtu a vybavení stavebného povolenia bolo všetko pripravené pre zahájenie stavby.

Priznám sa, že ku koncu stavby som už bol dosť netrpezlivý, s vidinou sťahovania sa mi zdalo, že sa všetko predlžuje. Ani raz som ale nemal pocit, že by som urobil chybu, keď som dom zveril do rúk ES. Naopak, každá návšteva na stavbe ma utvrdila v tom, že spolupracujem s ľuďmi na svojom mieste. Máme veľkú radosť z realizácie vlastného sna. Do mesta aj do zamestnania to máme len kúsok a tak si plnými dúškami užívame všetky výhody, ktoré poskytuje bývanie na vidieku – kľud, ticho, súkromie a možnosti športových rekreačných aktivít."

Manželia Kvašoví