Program pre mladé rodiny od ES

“Sme mladí ľudia a myšlienka, že by sme mohli začať riešiť nové bývanie bola na mieste. Postaviť si vlastný dom bol vždy náš sen a sme radi, že sme sa rozhodli už teraz, pokiaľ máme život pred sebou ".

„Už od samotného začiatku sme vedeli, že ak dom, tak rozhodne stavba na kľúč. K stavbe svojpomocne nám chýbal čas, ale hlavne skúsenosti so stavbou. Preto, aby sa stavba nášho vysnívaného domu nezmenila na nočnú moru, zvolili sme stavbu na kľúč."

Výber stavebnej spoločnosti

V našom prípade išlo o náhodu. Pri čítaní časopisu nás zaujala reklama Ekonomických stavieb. V ponuke boli murované domy, čo bola naša predstava od začiatku, a potom nás zaujala aj široká ponuka služieb. S nikým sme toto rozhodnutie nekonzultovali, ani nás nikto neovplyvňoval. Jednoducho sme sa rozhodli zariskovať a “išli do toho".

„Nechali sme si zaslať katalóg, kde nás zaujali ponúkané domy. Prvé stretnutie na nás veľmi dobre zapôsobilo a preto sme sa pre spoluprácu rozhodli veľmi rýchlo. Nemali sme dôvod vyberať z viacerých spoločností ".

Financovanie stavby domu

“Využili sme program Mladá rodina. Dom sme financovali čiastočne z vlastných zdrojov a čiastočne z hypotekárneho úveru. Pri výbere banky, ktorá nám úver poskytla, nám pomohli Ekonomické stavby. Veľkou výhodou pre nás bol fakt, že sme mohli stavbu financovať po jednotlivých etapách ".

Výstavba domu

„Veľmi sme sa na nový dom tešili. Pocitov sme mali v priebehu stavby veľa, ale hlavne máme veľkú radosť, že už je to za nami a bývame. Všetko je nové, pekné a funkčné. Bývanie v takomto dome je veľmi príjemné. Žije sa nám tu veľmi dobre ".

klienti Voláková, Kríž