Financovanie domu aj pozemku s ES

“Naším snom bolo postaviť si rodinný dom. Dlho sme hľadali pozemok pre stavbu domu. Neboli sme nároční, jediným prianím bol pozemok v blízkosti mesta. Nakoniec sme ho našli náhodou, keď sme sa opýtali na vidieku, či nemajú pozemok na predaj ".

Výber stavebnej spoločnosti

“Začali sme hľadať na internete. Tu nás zaujala firma Ekonomické stavby, reklamu sme videli aj v novinách. Zaujala nás ponuka a objednali sme si katalóg, kde sme si vybrali náš nový dom ".

Projektovanie domu

„Dom sme si vybrali z ponuky v katalógu. Od začiatku sa nám páčil Ekonomik N7 – 7. Samozrejme sme si nechali tiež poradiť od manažéra projektu. Bol to výborný človek, ochotný nám vždy všetko vysvetliť a odpovedať na to, čo sme potrebovali. "

Vybavenie stavebného povolenia

„Vybavovanie celej administratívy je veľmi zložité, preto vybavenie stavebného povolenia od ES sme uvítali. Sme obaja pracovne veľmi vyťažení, takže času máme málo. To, že túto službu zabezpečujú Ekonomické stavby, nám urobilo radosť ".

Financovanie stavby domu a pozemku

“Vlastné prostriedky na stavbu domu sme nemali, preto sme dom financovali z hypotekárneho úveru. Aký spôsob hypotekárneho úveru zvoliť, nám poradil manažérka financií. Tiež sa nám páčilo, že za nás všetky papiere, súvisiace s vybavovaním úveru na dom aj pozemok, vybavili Ekonomické stavby ".

Výstavba domu

„Všetko prebiehalo výborne. Žiadne práce sme s tým nemali. Iba sme odovzdali ES náš pozemok a jazdili sme sa pravidelne pozerať na to, ako stavba rastie. ES organizovali každý týždeň kontrolné dni, kde sme všetky práce kontrolovali a preberali. Sme veľmi radi, že sme si nechali dom postaviť firmou ES. Vôbec si nedokážeme predstaviť, ako by sme to všetko časovo zvládli."

„Sme s domom spokojní, máme z neho radosť a nikdy by sme sa nechceli vrátiť do pôvodného bytu. Sme radi, keď nám ľudia pochvália dom ".

pán Zošiak