Pohodlie a kľud v rodinnom dome od Ekonomických stavieb

Veľké želanie investora bolo opustiť byt v paneláku na rušnom sídlisku veľkomesta a presťahovať sa do rodinného domu.

„Rozhodnutie, dať si postaviť dom na kľúč, pramenilo z niekoľkých dôvodov. Jednanie s úradmi a všetky činnosti spojené so stavbou sú časovo náročné. Chcel som bývať čo najrýchlejšie, stavba svojpomocne neprichádzala do úvahy a preto som sa rozhodol pre výstavbu domu na kľúč ".

Výber stavebnej spoločnosti

„Prvé kroky smerovali k výberu pozemku, ktorý by zodpovedal mojim predstavám. Stavebnú spoločnosť som vyberal podľa recenzí a hodnotenia klientov a tiež mi poradili aj kamaráti, ktorí už s Ekonomickými stavbami rodinný dom stavali. "

Výber domu

Na prvú schôdzku sme išli už s hrubou predstavou o veľkosti domu. Potom sme si vybrali z katalógu a mierne upravili projekt. Najviac nás oslovil Ekonomik N7-7 svojou zastavanou plochou a priaznivou cenou. "

Vybavenie stavebného povolenia od ES

„Veľmi nerád navštevujem akékoľvek úrady a preto ma veľmi potešilo, že Ekonomické stavby vybavujú všetku dokumentáciu a stavebné povolenie za mňa. A to zadarmo ".

Financovanie stavby

„Stavbu domu sme financovali hypotekárnym úverom, ktorý vybavovali Ekonomické stavby."

Výstavby domu

„Stavbu som sledoval priebežne cez víkendy a na kontrolných dňoch, ktoré zvolával manažér stavby."

Život v novom dome

„Návrat do ruchu mesta a nepohodlia paneláku mi nijak nechýba, zvykol som si na kľud vidieka a na pohodlie rodinného domu."

pán Bradáčik