Dom na mieru od ES

„Dôvodom zmeny a stavby domu na inom pozemku bol ruch kamiónov a áut, často prechádzajúcich okolo nás. S dvoma dcérami a psom sme nás chceli prestahovať na kľudnejšie miesto. Najviac sa ponúkal na predaj pozemok vo vedľajšej dedine (spoločná škola, rodina blízko, atď.)".

Výber domu a stavebnej spoločnosti

„Ekonomické stavby mali dobré referencie od iných majiteľov domov, ktorým firma už stavala. Firma bola schopná dodať komplexné služby a veľký výber katalógových typových domov. Kontakt na ES som našiel na internete. Nechal som si poslať katalóg zadarmo a už po prvej schôdzke s manažérom projektu mi prišla spoločnosť profesionálna a spoľahlivá".

Výber domu

„Potreboval som 2 detské izby, spálňu, obývačku, kuchyňu, jedáleň a pracovňu. ES mali v ponuke vkusný jednoduchý a funkčný typ N14 a s menšími úpravami (pracovňa namiesto garáže) viac nepotreboval a som úplne spokojný".

Vybavenie stavebného povolenia od ES

„Z vybavenia stavebného povolenia vlastnými silami sme mali celkom strach. Nikdy pretým som dom nestaval a nemal som vôbec poňatia, čo všetko je treba. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sme si vybrali ES, ktoré za nás stavebné povolenie a všetku administratívu zariadili".

Život v novom dome

„V novom dome sa žije skvele. Sme prekvapení nízkymi nákladmi na prevádzku, primeranú na všetky miestnosti ( čo je veľmi ťažké si podľa výkresu predstaviť). Jediné čo by som asi zmenil je pozemok. Staval som na kopci a to by som už asi neopakoval. Teraz všetko pôsobí krásne a členite, ale stálo to veľa nákladov a času (svahovanie, terasa, podporné múry a steny, atď)".

pán Mlynek