ES vždy pružne a ochotne pomohli

Žiť pokojný život v rodinnom dome so záhradou je prianím mladej rodiny s deťmi. Obzvlášť v období leta, keď sa rodiny schádzajú s príbuznými, organizujú rôzne priateľské stretnutia a grilovačk sa dom so záhradou priamo k týmto aktivitám ponúka.

Stavba domu na kľúč

„Pri rozhodovaní, či stavať svojpomocne alebo zadať stavbu firme, sme zvolili druhú variantu. Predovšetkým z časových a finančných dôvodov ".

Výber stavebnej spoločnosti

„ES sme si vybrali nielen z dôvodovu poskytovania parádneho servisu, záruky, ale hlavne nám vyhovoval ich finančný plán, s ktorým sme boli schopní všetko zvládnuť aj v horších obdobiach. Nič pre nich nebol problém, vo všetkom vždy ochotne a pružne pomohli. Všetko riešili za nás, za ich komfortný a profesionálny prístup sme aj spätne veľmi radi ".

Financovanie stavby domu

„Okrem programu Mladá rodina nám na začiatku pomohla kombinácia s programom Nulová hotovosť. ES za nás všetko vybavili v banke a všetko išlo ako po masle ".

Stavba domu

„Stavba domu prebehla podľa plánovaného harmonogramu a teraz máme už strechu nad hlavou. Na leto kúpime deťom na záhradu bazén a multifunkčné ihrisko ".

pán Jozef Svoboda