Ďakujeme Ekonomickým stavbám

„Bývať vo vlastnom dome sme si vždy veľmi priali. Priebežne sme skúmali možnosti, ktoré by prispeli k naplneniu nášho želania. Nakoniec sa okolnosti zišli tak, že sme stavbu mohli začať realizovať a sme za to veľmi radi ".

Stavba domu na kľúč

„Postaviť dom na kľúč bola pre nás jediná a rozhodujúca skutočnosť. Preto sme potrebovali takú stavebnú spoločnosť, s ktorou by sme všetko zvládli od A po Z bez akéhokoľvek zdržiavania ".

Výber stavebnej spoločnosti

„ES sme síce bližšie nepoznali, ale v našej rodine bol už touto spoločnosťou jeden dom postavený, teda sme sa mohli na všetko pozrieť pekne zblízka. ES nám predložili taký program, ktorý nám ukázal, že stavba domu je pre nás možná. Vďaka tomu sme sa pre Ekonomické stavby s definitívnou platnosťou rozhodli ".

Katalógová ponuka domov

„Veľmi sa nám páčila široká ponuka typov domov na webových stránkach ES. Cez túto veľkú ponuku nás potešilo, že si môžeme dom poskladať podľa našich predstáv, všetko v rámci ceny. Presne to sme nakoniec urobili ".

Stavebné povolenie

„ES za nas vybavili stavebné povolenie a bola to ohromná úľava".

Stavba domu

„V priebehu stavby domu sme sa rozhodli pre zmenu v rámci dispozície domu. Tu musíme veľmi poďakovať a pochváliť ES, že nám tieto úpravy umožnili. Stalo sa to bez nejakého zásadného zdržania stavby. Komunikácia s ES prebiehala veľmi dobre ".

Život v novom dome

„Bývanie v našom dome je úplne skvelé. Je pravdou, že na domčeku je stále čo robiť, ale aj to je vlastne príjemná činnosť. Sme radi, že sme sa pre stavbu RD nakoniec rozhodli a že už dom máme. Je presne taký, aký sme ho chceli ".

pani Lucia Šímová