Radosť z vlastného domu od Ekonomických stavieb

“Naše pôvodné bývanie bolo v rodinnom dome. Bývali sme s rodičmi, preto bolo našou veľkou túžbou postaviť si vlastný dom. Uvažovali sme najskôr o stavbe svojpomocne. Tento spôsob stavania je náročný na čas a to sme si, žiaľ nemohli dovoliť. Tlačil nás čas, ktorý hlavne súvisel s nástupom dcéry do škôlky a tiež nám prekážalo neúplné bývanie u rodičov. Preto sme si po zrelej úvahe nechali dom postaviť ".

 

Výber stavebnej spoločnosti

„O Ekonomických stavbách sme sa dozvedeli úplnou náhodou. U manželkiných rodičov sme našli na katalóg Ekonomických stavieb. Ten sme pozorne preštudovali a ich ponuka služieb a programov nás veľmi zaujala. Hneď sme v tom mali jasno ".

Kritériá výberu stavebnej firmy

„Prevažne nám išlo o kvalitné záruky na odvedenú prácu. Dodržanie pevnej ceny a prípadný možný spätný odkup, nám v dnešnej dobe prišiel prinajmenšom veľmi zaujímavý. Ďalšie dôvody, prečo sme sa rozhodli pre Ekonomické stavby, bola ich rozmanitá ponuka programov ".

Projektovanie domu a vybavenie stavebného povolenia

„Na prvé stretnutie sme prišli s určitou predstavou o bývaní, ale konkrétny dom sme si vybrali až v katalógu. Projektant Ekonomických stavieb nám projekt na našu žiadosť upravil a prispôsobil na naše požiadavky. Uvítali sme ponuku vybavenia stavebného povolenia. Bolo to pre nás veľké uľahčenie. S manželkou neznášame akékoľvek vybavovanie papierov a doprosovania sa na úradoch ".

Financovanie výstavby domu

„Na stavbu sme nemali takmer žiadne vlastné prostriedky. S financovaním domu nám kompletne pomohli Ekonomické stavby. "

Výstavba domu

„Stavbu sme sledovali stále. Nejaké práce som mal možnosť si realizovať aj sám, tak som bol na stavbe prakticky denne ".

Život v novom dome

„Obaja sme predtým žili v rodinnom dome. Plánov okolo domu máme nespočetné množstvo ".

manželia Vyskočiloví