ES – skúsenosť, profesionalita, služby pre klientov

Rodičia často cítia povinnosť postarať sa o samostatné bývanie vlastných detí. Manželia Scheinotoví žili v staršom rodinnom dome, zatiaľ čo ich dcéra s rodinou obývala malý byt v paneláku. A keďže chceli dcére pomôcť, rozhodli sa postaviť si nový rodinný dom a terajšie bývanie plánovali nechať dcére. Dopriali si tak zároveň možnosť konečne žiť presne podľa vlastných predstáv.

Prvým krokom bolo vyhľadať kvalitnú a spoľahlivú stavebnú firmu, ktorá im dom postaví.

Rozhodne sme stavbu nášho domu chceli zadať firme so silným finančným zázemím, transparentným hospodárením a dostatočnými skúsenosťami so zabezpečením stavby od začiatku až do konca. Dôležitým pre nás boli profesionalita zamestnancov a flexibilita. Na Ekonomické stavby  s.r.o. sme natrafili na internete a po preštudovaní dostupných informácií sme usúdili, že práve oni majú najlepšie predpoklady na to, aby nám pomohli splniť náš sen o novom dome. Po prvom osobnom stretnutí sme nadobudli istotu, že sme našli tú správnu firmu. Orientácia na zákazníka, na jeho potreby a priania patrí spolu s profesionálnym prístupom k základným vlastnostiam ich pracovníkov."

Klienti mali jasnú predstavu, ako by mal ich dom vyzerať a to vzhľadovo aj dispozične. „Projektant ES následne tieto naše požiadavky spracoval a výsledkom bol unikátny projekt spĺňajúci naše predstavy."

Prípravné práce spojené s tvorbou projektu, získaním stavebného povolenia a zabezpečovania financovania prebehli hladko. A tak prišiel čas na samotnú stavbu domu. Investori navštevovali stavbu takmer denne a tešili sa z toho, ako im dom rastie pred očami. „Kontrolovali sme, či ide všetko podľa plánu a tiež sme si užívali tešenie sa do nového domu. Máme z nášho domu veľkú radosť a rozhodne neľutujeme, že sme sa k tejto veľkej zmene odhodlali."

Manželia Scheinotoví