Bungalov v programe Nulová hotovosť od ES

„Veľmi sme túžili po vlastnej záhrade a pokoji vidieku a to bol hlavný dôvod k stavbe vlastného domu".

Dôvod stavby domu na kľúč

„Rozhodnutie, že si dáme postaviť dom na kľúč, ovplyvnilo niekoľko dôvodov. Sme veľmi pracovne vyťažení, teda by sme nemali čas sa stavbe domu plne venovať a hlavne sme chceli čo najskôr bývať. Preto dať si postaviť dom na kľúč bolo naše jediné riešenie."

Výber domu

„Pôvodne sme mali vybraný katalógový dom z ponuky ES. Mali sme možnosť ho aj osobne vidieť a tak sme zistili, že nám veľkostne a dispozične nevyhovuje. Našli sme si preto iný dom, ktorý vyhovoval našim predstavám a v ES nám bez problémov projekt upravili na mieru."

Vybavenie stavebné povolenie od ES

„Táto služba musí byť obrovské plus snáď pre všetkých. Samozrejme sme ju využili a tým si ušetrili čas, starosti a peniaze."

Financovanie domu

„Veľmi radi sme využili ponuku financovania ES s nulovou hotovosťou. Zostala nám naša finančná rezerva, ktorú sme mohli použiť na ostatné veci a zariadenie domu."

Výstavba domu

„Do dnešného dňa sme nenašli žiadnu chybu, alebo problém na postavenom dome, teda nie je dôvod prečo ľutovať rozhodnutie stavať s ES. S prácou firmy sme plne spokojní. Sme presvedčení o tom, že keby sme stavali svojpomocne, tak určite ešte nebývame."

Život v novom dome

„Našli sme tu všetci spoločný domov, ktorý si plne užívame. Tešíme sa na každú spoločnú chvíľku, ktorú tu strávime."

pán Michal Štván