Boli sme súčasťou skvelo fungujúceho tímu

Skvelý pocit sme mali už behom celej realizácie domu… A teraz sa už len tešíme z nášho domova, v ktorom sme naozaj šťastní"

Súžitie viac generácií v jednom byte prináša nielen pocit spolupartičnosti a spoločného zdieľania každodenných radostí, ale tiež istú stratu súkromia. Skôr či neskôr príde čas osamostatniť sa a zariadiť si vlastné bývanie. Manželia Netolickí sa rozhodli pre stavbu vlastného rodinného domu, ale možnosť budovania svojpomocne sa im zdala z pracovného a profesného života príliš náročná.

Nájsť dobrých staviteľov, remeselníkov, dodávateľov materiálu a v neposlednom rade sa orientovať vo všetkej tej administratíve, cez ktorú musíte prejsť, než vôbec prvý krát „kopnete do zeme" – tomu všetkému sme sa chceli vyhnúť a preto nám bolo jasné, že nechať si postaviť dom na kľúč je pre nás to pravé orechové".

Investori začali pátrať na internete po profesionálnej stavebnej spoločnosti s bohatými skúsenosťami a komplexnými službami.

V jednom časopise sme našli inzerát firmy Ekonomické stavby s.r.o. s kontaktom na ňu. Na ich webových stránkach sme našli pre nás mnoho prospešných informácií nielen o ponúkaných typoch domu, ktoré sa nám veľmi páčili, ale aj o možnostiach financovania. Po prvej dohodnutej schôdzke so zástupcom spoločnosti a veľmi dobrom a profesionálnom dojme, ktorý na nás urobil, sme mali o realizátorovi nášho vysnívaného bývania jasno."

Klientom sa zapáčil dom vyobrazený v inzeráte a tak si dohodli schôdzku so zástupcom ES. V priebehu projektovania domu detailne konzultovali použité stavebné materiály a drobné úpravy. Dôkladná príprava sa klientom stala vstupenkou do skvelo fungujúceho týmu.

Skvelý pocit sme mali už behom celej realizácie domu. Keď by sme stavali svojpomocne rozhodne by sme dne ešte nebývali. To, že stavbu aj všetko okolo riadili odborníci, znamenalo veľkú časovú úsporu a tiež sme si ušetrili mnoho starostí, vrátane už zmienených administratívnych krokov. Fakt, že za nás Ekonomické stavby s.r.o. vybavili stavebné povolenie a jeho náležitosti bezplatne, nás utvrdil v tom, že sme sa rozhodli správne. A teraz sa už len tešíme z nášho domova, v ktorom sme šťastní."

manželia Netolickí