Vlastná strecha nad hlavou – spokojnosť na nezaplatenie

Manželia dlhé roky doslova obetovali náročnému zamestnaniu a na úkor vlastného pohodlia boli nútení často meniť bývanie. To sa však prelomilo v okamihu, keď sa rozhodli splniť si svoj sen o rodinnom šťastí.

Keď sa nám naskytla možnosť kúpy pozemku, dlho sme neváhali. Bola to pre nás šanca, ako si splniť svoj sen a konečne „zapustiť korene". Rozhodujúce pre nás bolo, aby sme nijako pri stavbe neobmedzili pracovnú flexibilitu, ktorá bola v zamestnaní potrebná. Vďaka dobrej práci sme si mohli dovoliť začať stavať. Hľadali sme teda nejaké riešenie, aby sme sa nemuseli so stavbou zaťažovať, ale tiež, aby sme to finančne zvládli."

Klienti našli v časopise o bývaní článok o Ekonomických stavbách, dali si poslať katalóg a bolo im ponúknuté osobné stretnutie.

Zaujali nás aj ceny domov, ktoré napriek nespočetným službám neboli veľmi vysoké oproti konkurencii. Na schôdzke sme sa dozvedeli ďalšie cenné informácie napríklad o dispozícii domu, čo nám viac rozšírilo obzor. S prihliadnutím k cenám domov sme si nakoniec vybrali Ekonomik N7."

Stavba domu bola zahájená a klienti navštevovali stavbu tak ako im to len pracovná vyťaženosť dovoľovala.

Podstatné veci sme mohli riešiť rovno na mieste, čím sa zabezpečila plynulosť prác na dome. Nechceli sme nechať nič na náhodu a preto sme si dohodli aj vlastný stavebný dozor, aby sme mali k dispozícii názor nestrannej osoby."

Pocit vlastnej strechy nad hlavou je naozaj na nezaplatenie. Veľmi sa nám ti páči a aj keď nás čaká ešte veľa práce okolo domu, celkom sa na to tešíme."