Starostlivosť a záujem pre radosť

Rozhodujúci pre nás bol profesionálny prístup pracovníkov a ich starostlivosť a záujem o klienta."

S pribúdajúcim vekom človek prehodnocuje svoj život. Začne túžiť po súkromí, kľude a kontakte s prírodou, ktorý v panelákovom byte nemá. Preto sa pán Zachar rozhodol pre zmenu bývania pre seba a svoju rodinu.

Rozhodli sme sa nechať si postaviť dom na kľúč a tak sme hľadali firmu, ktorá nám dom zrealizuje. Rozhodujúca pre nás bola spoľahlivosť a vynikajúca úroveň spolupráce a podľa toho sme si vyberali. Ekonomické stavby obidve tieto podmienky splnili na maximum. Tiež profesionálny prístup pracovníkov a ich starostlivosť a záujem o klienta."

Typový dom pre klientov musel však spĺňať nároky na priestor pre päťčlennú rodinu a tak v priebehu projektovej prípravy, ale aj behom stavby sa na dome zrealizovali nejaké zmeny. Stavbu domu investori financovali z väčšej časti hypotékou a zvyšok dofinancovali z vlastných zdrojov.

„Rozhodne sme uvítali, že v Ekonomických stavbách je cena rozpočtu pevná a záväzná. Mali sme stanovenú jasnú čiastku a vedeli sme hneď od začiatku, koľko nás bude stavba stáť."

Výstavba domu prebiehala rýchlo a klienti pri nej riešili úpravy viacmenej estetického charakteru.

Je síce fajn prísť k hotovému, ale my radi tiež priložíme ruky k dielu. Na jar nás čaká práca okolo domu, chystáme sa oplotiť záhradu a zatrávniť holé miesta."

manželia Zacharoví