Skvelé programy od Ekonomických stavieb

Manželia Sochorovi pôvodne bývali v prenajatom byte. Rozhodli sa, bývať vo vlastnom dome, preto volili stavbu rodinného domu.

“Manžel pracuje dlhodobo v zahraničí, preto stavať dom svojpomocne by bolo pre nás nereálne. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli stavať dom na klúč".

Výber stavebnej spoločnosti

“Pre výber spoločnosti sme využili internet. Čítali sme rôzne recenzie a zaujímali nás ponuky spôsobu financovania. Najviac nás zaujali služby Ekonomických stavieb. Páčili sa nám jednotlivé programy, možnosti financovania a ponúkané záruky ES. Najviac nás zaujal program Chytrý nájom, ktorý sme si vybrali. Bol pre nás najlepšou voľbou".

Využitie výhodného programu

“Pôvodne sme začali s programom Chytrý nájom, kde nebolo potrebné riešiť spôsob financovania. V priebehu stavby sa situácia zmenila a vďáka vybaveniu hypotekárneho úveru a vlastných financí sme stavbu riešili štandarntou cestou".

Stavba domu

“Samotná stavba prebiehala bez problémov. Zima bola mierna, tak stavba mohla pokračovať a vo februári sme sa mohli stahovať".

Po odovzadnaní domu sme sa presťahovali

“V dome sa nám žije dobre a sme spokojní. Pár vecí by sme zmenili, napr. steny v kúpeľni by sme si dali obložiť až po strop, inak by sme usporiadali okná v obývačke, ale to sú maličkosti.."

manželia Sochoroví