Radosť profesionálnym prístupom

“Po prvom stretnutí sme boli doslova nadšení profesionálnym prístupom zamestnancov firmy, ktorý nám vysvetlili celú problematiku výstavby domu a zoznámili nás s celou spoločnosťou."

Panelákový byt vedľa rušnej hlavnej cesty bol pre manželov tŕňom v oku. Prostredie malého mesta neďaleko hraníc im ale vyhovovalo natoľko, že sa z neho nechceli odsťahovať preč. Riešením bol vlastný rodinný dom v kľudnej štvrti, kde sú konečne spokojní.

Cestu k spokojnému bývaniu a vlastnému domu zahájili manželia získavaním informácií o stavebných spoločnostiach. V časopise objavili reklamu na Ekonomické stavby a tak sa rozhodli pre zaslanie katalógu.

“Vyžiadali sme si katalóg a celkom nás prekvapilo ako rýchlo prišiel. Páčilo sa nám, že je prehľadný a poskytol nám veľa cenných informácií, koré nás primäli k dohodnutiu si stretnutia v ES. Povedali sme si, že za osobnú návštevu nič nedáme."

“Po stretntutí sme boli doslova nadšení. Vysoko profesionálny prístup zamestancov firmy, ktorí nám priblížili celú problematiku výstavby domu a zoznámili nás s celou spoločnoťou, nás presvedčil k tomu, že sme si Ekonomické stavby vybrali za svojho stavbeného partnera."

Investori mali o konkrétnej podobe domu jasnú predstavu, ich predstavy naplnil dom Ekonomik N7.

“Nevedeli sme vopred z akých materiálov budeme stavať, nechali sme si poradiť, vysvetliť aké sú možnosti a potom sme si vyberali, čo by bolo pre nás najlepšie. Na niektoré časti domu sme volili skôr štandardný materiál, na iných ako napr. do kúpeľne, na schodisko, alebo na omietky sme naopak volili o niečo drahšie a kvalitnejšie materiály."

Po dokončení projektovej dokumentácie a vybavení stavebného povolenia si klienti detailne preštudovali rozpočet stavby a bolo všetko pripravené na výstavbu.

“Potom sa už nečakalo na nič, pretože na pozemku boli inžinierske siete, mohlo sa začať. Stavba rástla neuveriteľnou rýchlosťou a dom bol rýchlo dokončený."

“Zatiaľ sme tu len krátko, takže je pre nás všetko nové a čerstvé, ale aj tak veľmi oceňujeme rozdiel oproti pôvodnému bývaniu a to v čistom a nezaprášenom prostredí. Máme tu kľud a čertvý vzduch, ktorý nám v byte tak chýbal. Samozrejme nám nové bývanie prinieslo aj nové povinnosti a veľa práce. Postupne si zveľaďujeme okolie a záhradu a to je pre nás veľká radosť."

manželia Laňkoví