Neodmietla som ponuku od Ekonomických stavieb

“Vždy som si priala vlastný dom so záhradkou, kde by sa deti mohli bezpečne hrať. Finančnú hotovosť som však na dom nemala. Až firma ES mi poskytla ponuku hypotéky a stavby RD na kľúč."

Pani Balšánková rovnako ako každý, kto sa rozhodol pre stavbu rodinného domu, najskôr hľadala spoľahlivú stavebnú spoločnosť so širokou ponukou služieb.

“O firme Ekonomické stavby som sa dozvedela z internetu, objednala som si katalóg ES. Ponuka domov v katalógu sa mi veľmi páčila. Netrvalo dlho a vybrala som si dom, ktorý spĺňal požiadavky podľa mojich predstáv. Dopredu som vedela, že na stavbu svojpomocne nebudem mať čas a tak som bola rozhodnutá zveriť stavbu do rúk odborníkom. A dobre som urobila."

Investorke bol pridelený celý tím pracovníkov, ktorí sa o zákazku starali a riadili projektovú dokumentáciu aj stavebnú fázu.

Bola som milo prekvapená z príjemnej komunukácie. Začínajúc manažérom projektu, manažérom stavby aj manažérkou financií. Vždy, keď som potrebovala radu, boli ochotní a maximálne nápomocní. Odpoveď som dostala okamžite. Vďaka vyníkajúcej komunikácii zo strany ES postupovala stavba domu veľmi rýchlo. A nielen stavba samotná. Bola som veľmi rada, že za mňa “vybehali" stavebné povolenie. Ušetrila som tým veľa času. To nekonečné papierovanie nebolo nič pre mňa. Vyhovovalo mi, že som len podpisovala zmluvy, hypotéku mi tiež zariadili ES."

Stavba domu bola pre klientku príjemným zážitkom a keďže boli v zime prieznivé klimatické podmienky, stavba postupovala dopredu.

“Samotná stavba trvala 6 mesiacov, sledovala som dianie snáď každý deň, ako im ide práca od ruky.Bol to hrejivý pocit, keď mne a mojim deťom pred očami rastie nový domov."

“Som veľmi spokojná. V novom žijeme s ďeťmi už rok. V porovnaní s bytom 2+1, v ktorom sme bývali predtým, máme každý viac priestoru. Veľmi sa nám dom páči. Vďaka ES som sebe aj  deťom splnila prianie komfortného bývania v RD."

pani Balšánková