Náš dom – náš sen

Každý človek má svoje sny. Manželia Horeňoví si vždy priali žiť vo vlastnom rodinnom dome. A keď konečne nastali vhodné podmienky pre jeho obstaranie, neváhali a chopili sa príležitosti.

Výber stavebnej spoločnosti

“Rozhodne sme dali na odporúčanie našich známych. Firmu sme hľadali predovšetkým na internete, kde sa človek dozvie najviac informácií. Tak sme si našli práve Ekonomické stavby a. s.. Oslovila nás široká ponuka typov domov a ich cenová dostupnosť. Na prvé rokovanie sme išli už s konkrétnym projektom ".

Služby od ES

„Na financovanie sme využili hypotekárny úver ušitý presne na mieru, s ktorým nám pomáhali experti z ES. Vybavili nám stavebné povolenie a všetku administratívu s tým spojenú, čo nám ušetrilo veľa času i nepríjemností ".

Výstavba domu

„Stavbu sme navštevovali často a všetko sme si nahrávali na kameru. Bolo úžasné sledovať, ako dom postupne rastie a čím ďalej tým viac sme sa tešili, až v ňom budeme bývať."

Život v novom dome

„Máme dom presne podľa našich predstáv, ktorý všetkým piatim členom rodiny úplne vyhovuje. Každý tu našiel svoj priestor a sme šťastní, že sme si za svojím cieľom dokázali ísť ".

manželia Horeňoví