Ekonomické stavby – spoľahlivý partner

Sympatická dáma – pani Hana, dokázala sebe aj svojmu okoliu, že do výstavby domu sa môže pustiť aj sama žena. Ako svojho partnera si zvolila Ekonomické stavby a za necelý rok sa jej splnil sen v podobe krásneho domu.

Pre stavbu domu som sa rozhodla z rodinných dôvodov. Chcela som si k sebe vziať aj chorú mamičku, ale moje pôvodné bývanie nebolo pre tento účel vhodné. Je pravda, že keby ma v Ekonomických stavbách neubezpečili, že sa o všetko postarajú, asi by som sa k takémuto kroku neodvážila."

Jedinou vhodnou variantou bola stavba domu na kľúč.

Dala som na radu svojho známeho a s ES uzavrela zmluvu. Aj po skončení stavby môžem povedať, že to bola naozaj najlepšia voľba. Keď by som to vedela skôr, urobila by som to už skôr."

Hlavným kritériom pre výber domu bola jeho veľkosť a s tým spojená cena. Ďalším aspektom bol vzhľad domu, aby zapadol do okolitej výstavby. Nakoniec sa investorka rozhodla pre dom Ekonomik N7.

Ocenila som, že som nemusela chodiť po úradoch a zaťažovať sa vybavovaním rôznych povolení a dokumentov, o všetko sa postarali pracovníci ES."

Rodinný dom bol financovaný z predaja bytu a čiastočne tiež z hypotéky. Stavba domu bola zahájená a práce postupovali podľa stanoveného plánu.

Vrátiť sa do pôvodného bývania by ma už nenapadlo ani vo sne. Môj sen bol mať krásny dom a toto sa mi splnilo do bodky. Bolo pre mňa prekvapením s akou ľahkosťou som dokázala byt opustiť. Dom spĺňa všetky moje predstavy o príjemnom bývaní."

Pani Pohnanová