Dom od ES – veľká zmena v našom živote

„Žili sme blízko autobusovej zastávky a ázijskej reštaurácie. Obaja sme vyrastali v rodinných domoch so záhradami a tak sme sa rozhodli takéto detstvo dať aj naším deťom. "

Výber domu a stavebnej firmy

„Hľadali sme stavebnú spoločnosť na internete a porovnávali recenzie a rady od priateľov. Dostali sme veľmi dobré referencie na Ekonomické stavby. Naši známi s touto spoločnosťou postavili dom a tak sme sa rozhodli pre túto spoločnosť aj my".

Výber domu

„Na stretnutí sme už mali konkrétnu predstavu o tom, ako by mal vyzerať náš dom. Chceli sme prízemný dom bez schodov. Z katalógu sme si vybrali dom Lucia 25 a s pomocou manažéra ES sme upravili rozloženie domu podľa naších predstáv. "

Vydanie stavebného povolenia

„Vybavenie stavebného povolenia a iných administratívnych záležitostí znamenalo veľkú pomoc pre nás. Neboli by sme schopní všetko na čas vybaviť, a výstavba by sa samozrejme predĺžila. "

Financovanie výstavby

„Financovanie domu sme riešili z hypotekárneho úveru, kroý nám vybavila Manažérka financií v ES a ušetrila nám veľa času a starostí."

Výstavba domu

„Pretože stavba bola postavená v blízkosti rodičov, mali sme možnosť ju “odsledovať”. Boli sme veľmi radi, že všetko ide ako sme sa dohodli. "

Život v novom domove

„Nemali sme záhradu ani terasu v starom dome, kde by sme mohli relaxovať  s priateľmi. Náš nový dom je v blízkosti prírody a čerstvého vzduchu bez pridania ázijskej kuchyne. "

Pani Zuzana Vacková