Chytilo nás to za srdiečko

Pre Ekonomické stavby sme sa rozhodli hlavne vďaka srdečnému prístupu ku klientom. Profesionalita a ochota sa dohodnúť na všetkom, čo bolo pre nás dôležité, nás sprevádzali od samého začiatku až po odovzdanie domu."

Manželia bývali v byte 3+1 so synom. Hluk z frekventovanej ulice a neďalekej diaľnice im však život komplikoval. Z týchto dôvodov sa rozhodli pre hľadanie vhodného pozemku pre stavbu rodinného domu.

Zisťovali sme, ako vyzerá náš trh so stavebnými spoločnosťami, pýtali sme sa známych, aké mali skúsenosti pri stavbe vlastného domu. V tom čase sme sa dozvedeli o Ekonomických stavbách. Vzhľadom k tomu, že sme si nechali dostatok času na naplánovanie všetkého potrebného, mali sme čas aj na sledovanie tejto firmy, ako sa vyvíja atď. Neskôr sme so dohodli osobné stretnutie, po ktorom nám už bolo jasné, kto nám dom bude stavať."

Klienti predložili vlastnú predstavu o svojom stavebnom zámere a po konzultácii s projektantom na svojom dome učinili niekoľko zmien.

Vďaka dôveryhodnosti a profesionalite sme sa rozhodli zveriť firme svoje peniaze. Ďalšími aspektami bola pevná cena domu. Všetko naznačovalo, že táto firma bude schopná splniť svoje sľuby tak, ako nám boli predložené a ponúknuté."

Prípravné práce prebehli veľmi rýchlo. Stavebné povolenie sa vybavilo bez akýchkoľvek zádrhelov. Boli sme veľmi spokojní. Doslova nás ten začiatok chytil za srdiečko a veľmi sme sa tešili na priebeh stavby. Potom to už šlo naraz. Základová doska a hrubá stavba boli hotové rýchlo a bez komplikácií. Drobné nezrovnalosti sme riešili pri konečných prácach. Všetko sme prebrali s manažérom stavby, ktorý sa staral o plynulý priebeh. Je to všetko o ľuďoch a správnej komunikácii. My sme si stavbu užívali od začiatku až do konca a riešenie občasných nezhôd nám nekazilo náladu. Naopak sme boli radi, že máme perfektný prehľad a môžeme sami dohliadať na kvalitu odvedenej práce."

Investori sa nasťahovali o vysnívaného domu a ihneď po nasťahovaní sa začali venovať práci na zvelebení okolia domu.

Aj napriek tomu, že sme v dome ešte iba chvíľu, pociťujeme veľkú úľavu a pohodu. Už teraz vieme, že by sme nechceli meniť a už vôbec nie vrátiť sa do pôvodného bývania."

Manželia Hebelkoví