Dom na kľúč od ES – najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie

Vyriešiť našu bytovú situáciu stavbou domu na kľúč bola pre nás najrýchlejšia a najpohodlnejšia alternatíva."

Pre realizáciu murovaného nízkoenergetického domu si manželia vybrali Ekonomické stavby, na ktoré mali priaznivé ohlasy od známych a z internetových diskusií.

„Najviac nás ovplyvnila ponuka kompletných služieb, vrátane projektu, vybavenia stavebného povolenia a hypotekárneho úveru."

Klientom sa zo zaslaného katalógu typových domov najviac zapáčil dom Ekonomik N7.

Tento dom nám dispozične vyhovoval najviac. Ale ocenili sme ponuku možnosti zmeny dispozície interiéru. Bolo veľmi príjemné môcť si vybrať a nechať poradiť od odborníkov z Ekonomických stavieb."

Stavbu domu manželia hradili pomocou hypotéky, ktorú im v rámci ponúkaných služieb pomohli vybaviť Ekonomické stavby. Všetko bolo pripravené pre zahájenie stavby rodinného domu.

„Prípravné práce, priebeh i záver stavby prebiehal v poriadku podľa časového harmonogramu. Stavbu sme sledovali pravidelne pri spoločných stretnutiach."

„V našom novom byte sa nám žije skvelo, nič by sme nemenili. Splnil sa nám sen o bývaní vo vlastnom, o dostatočnom súkromí pre celú rodinu a o záhrade, kde môžeme odpočívať a stretávať sa s priateľmi."